Biznes

Sprzedaj swój biznes 0

Sprzedaj swój biznes

Nakłady finansowe potrzebne do założenia własnej, nawet najmniejszej firmy są zawsze duże. Często z tego powodu początkujący przedsiębiorcy zaciągają kredyty na rozpoczęcie działalności. Zatem już w fazie powstawania projektu muszą umieć go „sprzedać” instytucjom, które będą ich dofinansowywać. Pomocne w zareklamowaniu naszego projektu przed bankiem i wręcz nawet wymaganym dokumentem jest biznesplan.

Learn More
Plan dla biznesu 0

Plan dla biznesu

W ostatnim czasie głównie z powodu wzrastającego bezrobocia i związanymi z tym trudnościami w znalezieniu pracy, wiele osób decyduje się na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej, gdzie sami dla siebie mogą być szefem i pracownikiem. Niby wszystko wydaje się być proste, bo wystarczy tylko dobry pomysł na biznes, który zaowocuje tym,że po pewnym czasie staniemy się milionerami.

Learn More
Rozwijamy biznesplan 0

Rozwijamy biznesplan

Załóżmy, że nasze plany które zawarliśmy w biznesplanie, spełniły się. Nasza działalność gospodarcza jest stabilna, przynosi zyski. Wszystko toczy się po naszej myśli i możemy być spokojni o los naszej firmy. Jednak konkurencja nie śpi i mimo dobrych wyników, które możemy osiągać, to ona wciąż nam zagraża. Zatem cały czas musimy się rozwijać i udoskonalać, to co już stworzyliśmy.

Learn More
Biznesplan a rozwój firmy 0

Biznesplan a rozwój firmy

Jeśli wydaje nam się, że nasz pomysł na biznes jest genialny, to powinniśmy robić wszystko, aby go wprowadzić w życie. Jednak należy pamiętać, że na rynku panuje ogromna konkurencja i powinnyśmy uzbroić się w narzędzia, które nas przed nią uchronią i nawet pozwolą wygrać. Jednym z takich narzędzi, które pomoże nam osiągnąć sukces jest biznesplan, czyli zbiór programów i analiz o charakterze strategicznym.

www.zamczysko.wroclaw.pl Learn More