Finanse i ekonomia

System przyznawania rent i emerytur 0

System przyznawania rent i emerytur

Przyznawanie rent i emerytur jest ściśle określone przepisami prawa. Zdarza się, że w danym przypadku jakaś osoba nie może udowodnić swojego stażu pracy – dokumenty w ZUS zaginęły, od pracownicy już nie można

Learn More
Jen walutą Japonii 0

Jen walutą Japonii

Japonia jest jednym z najbardziej rozwiniętych krajów na świecie. Nic dziwnego, że cały świat przygląda się walucie tego kraju. Być może kurs waluty japońskiej, czyli jena, nie

Learn More
Sprzedaj swój biznes 0

Sprzedaj swój biznes

Nakłady finansowe potrzebne do założenia własnej, nawet najmniejszej firmy są zawsze duże. Często z tego powodu początkujący przedsiębiorcy zaciągają kredyty na rozpoczęcie działalności. Zatem już w fazie powstawania projektu muszą umieć go „sprzedać” instytucjom, które będą ich dofinansowywać. Pomocne w zareklamowaniu naszego projektu przed bankiem i wręcz nawet wymaganym dokumentem jest biznesplan.

Learn More
Czy moja firma zbankrutuje? 0

Czy moja firma zbankrutuje?

Takie pytanie w czasach kryzysu zadaje sobie zapewne wielu przedsiębiorców i właścicieli mniejszych lub większych firm. Ci, którzy i tak pragną założyć własną działalność gospodarczą, mogą uniknąć nerwów i nieprzespanych nocy. Wystarczy, że przed podjęciem tej ważnej decyzji i zainwestowaniem środków finansowych, zdecydują się na napisanie biznesplanu. Dzięki niemu nie będą mieli problemów przy wprowadzaniu firmy na rynek i utrzymaniu jej.

Learn More
Biznesplan w kilku krokach 0

Biznesplan w kilku krokach

Może się wydawać, że stworzenie dobrego i rzetelnego biznesplanu to trudne i żmudne zadanie. Prawdopodobnie perspektywa napisania go, dla niektórych jest już tak przerażającą, że rezygnują z realizacji swojego pomysłu i marzenia o założeniu własnej firmy. Jednak nie taki diabeł straszny jak go malują. Bowiem korzystając z kilku ważnych rad, można w łatwy sposób stworzyć plan gospodarczy, który będzie już pierwszym, małym krokiem do sukcesu.

Learn More
Czy osiągnę sukces w biznesie? 0

Czy osiągnę sukces w biznesie?

O biznesplanie można powiedzieć, że jest nowoczesną i niezbędną metodą zarządzania małymi i dużymi firmami czy przedsiębiorstwami. Dziś bez dobrego biznesplanu są nikłe szansę, aby utrzymać się na rynku, a tym bardziej okazać się na nim najlepszym. Teoretycznie każdy z nas ma szansę, aby osiągnąć sukces. Stworzenie biznesplanu może okazać się przydatne i pomóc nam odpowiedzieć na wiele kluczowych pytań odnośnie rozkręcenia własnego interesu.

Learn More